Fabryka Refin jest obecna na rynku międzynarodowym od 1962 roku. Należy do Grupy Concorde, drugiej największej grupy skupiającej producentów ceramiki w Europie. Tym co wyróżnia fabrykę, są kolekcje, które ze względu na specyficzny design z zachowaniem wysokich parametrów technicznych, odpowiednie są zarówno do mieszkań prywatnych jak i obiektów użyteczności publicznej. Dzięki temu Refin dociera zarówno do klientów detalicznych i odnajduje się w inwestycjach na dużą skalę. Należą do nich słynne już i nieustannie cieszące się powodzeniem serie: Artech i Eko-Logic. Refin oferuje szeroką gamę produktów i słynie także ze specjalnej linii wielkoformatowych, ręcznie robionych dekoracji. Ukoronowaniem działalności fabryki i jej stałych poszukiwań nowych, kreatywnych i technicznych zastosowań dla gresu porcelanowego jest Design Tiles Sudio, laboratorium twórcze, które narodziło się z połączenia włoskiego wzornictwa i rzemieślniczej tradycji. Projekty w nim powstałe są owocem pracy mistrzów ceramicznych i czołowych postaci światowego designu. Firma dysponuje najnowocześniejszymi maszynami do procesów postprodukcyjnych i tworzenia grafiki powierzchniowej, dzięki temu właśnie udało się osiągnąć zamierzony efekt między innymi w jednej z najnowszych kolekcji - Graffiti. Fumino jest oficjalnym dystrybutorem fabryki Refin w regionie łódzkim.

W celu zapoznania się z pełną ofertą prosimy odwiedzić stronę producenta: www.refin-ceramic-tiles.com

 

Refin - Graffiti Cenere dostępne

Refin - Graffiti Bianco dostępne

Refin - Graffiti

Refin - Larix Natural

Refin - Artech

Fumino

Lipowa 77
90-568 Łódź
tel 42 637 37 67
fax 42 637 07 21
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy:
pn - pt : 9:00 - 17:00
sob: 9:00 - 14:00

Fumino Bis

Północna 34
91-425 Łódź
tel 42 633 87 02
fax 42 639 80 59
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy:
pn - pt : 9:00 - 17:00
sob: 9:00 - 14:00

Opracowanie strony: C13 Architektura Stosowana